Понеділок, 18.02.2019, 20:30Вітаю Вас Гість | RSS
Головківський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів"
Меню сайту
Категорії розділу
Мої файли [6]
Файли наших вчителів [22]
Державні стандарти освіти [6]
файли вихователів дитсадка [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів


Головна » Файли » Мої файли

орієнтовні теми навчальних екскурсій
07.11.2016, 12:36

Орієнтовні теми навчальних екскурсій

1-й клас

1. Екскурсiя «Дорога до школи (до дитячої полiклiнiки, до бiблiотеки, до театру тощо)».  Особливостi пересування та дотримання технiки безпеки(Основи здоров’я, Навколишній світ)

2. Екскурсiя «Спостереження за окремими об’єктами живої та неживої природи рiдного краю (району, села тощо)».  Мiжсезоннi порiвняння. Збереження привабливостi i краси рiдного краю (Навколишній світ, розвиток мовлення)

3. Екскурсiя до фiзкультурно-оздоровчого комплексу та практичні заняття. Ознайомлення зi спецiальним спортивним обладнанням та особливостями його використання. Змагання, дитячi спортивнi iгри(Фізкультура, основи здоров’я)

4. Екскурсiя до театру (кiнотеатру). Перегляд вистави, кiнофiлъму з метою популяризацiї дитячої класичної лiтератури  (Мова навчання, читання, розвиток мовлення)

2-й клас

1. Екскурсiя на будiвельний майданчик. Знайомство з будiвельними професiями  (Трудове навчання, розвиток мовлення, громадянська освіта)

2. Екскурсiя до бiблiотеки.Зустрiч iз письменником (поетом). Популяризацiя дитячої книги  (Мова навчання, читання, розвиток мовлення)

3. Екскурсiя до театру (кiнотеатру). Перегляд вистави, кiнофiльму з метою популяризацiї дитячої класичної лiтератури  (Мова навчання, читання, розвиток мовлення)

4. Екскурсiя до фiзкультурно-оздоровчого комплексу (стадiону) та практичнi заняття  (Фізкультура, основи здоров’я)

3-й клас

1. Екскурсія до лісу (водойми, гірської місцевості тощо). Дослідження тваринного та рослинного світу водойми, гірської місцевості тощо (Природознавство, розвиток мовлення)

2. Екскурсія «Архітектура рідного краю»  (Образотворче мистецтвоЮ розвиток мовлення)

3. Екскурсія «Рельєфний дизайн місцевості рідного краю. Штучний та природний дизайн»  (Природознавство, образотворче мистецтво, розвиток мовлення)

4. Практичне заняття «Створення рельєфного дизайну (клумба, рельєфна аплікація тощо)»  (Трудове навчання)

4-й клас

1. Екскурсія до лісу (річки, озера тощо) з використанням спеціальних приладів орієнтування на місцевості (компас, гномон, термометр тощо) (Природознавство, розвиток мовлення)

2. Екскурсія «Народні ремесла України»  (Трудове навчання, образотворче мистецтво, громадянська освіта, розвиток мовлення)

3. Екскурсія до Королівства ввічливості (музей, театр, наземний та підземний транспорт тощо)  (Громадянська освіта, розвиток мовлення)

4. Практичне заняття зі співробітниками ДАЇ. Ігри та змагання з правил безпечної поведінки на вулиці, у наземному та підземному транспорті тощо  (Основи здоров’я, громадянська освіта, розвиток мовлення)

Категорія: Мої файли | Додав: 1Helena
Переглядів: 120 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
МОН України
Педпреса
Пошук
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook